Rekonstrukcja JOICO K-PAK

Jeżeli Twoje włosy są suche, szorstkie, często się łamią i nie chcą się układać możliwe, że cierpią na niedobór keratyny. Jako ich podstawowy budulec, odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Niestety, na skutek działania czynników zewnętrznych (słońce, zimne lub suche powietrze, wiatr) jak i codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, jak np. zwykłe szczotkowanie czy farbowanie ulega ona ciągłej redukcji.

Żaden zabieg upiększający nie da takich efektów i nie będzie równie trwały jak Rekonstrukcja włosów firmy JOICO.

 

JAK TO DZIAŁA?

Rekonstrukcja JOICO K-Pak Hair Repair System to profesjonalny, 4-etapowy zabieg wykonywany tylko i wyłącznie w salonach fryzjerskich. Przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów włosów.

Etap pierwszy – otwarcie łuski włosa i głębokie oczyszczenie z różnych zanieczyszczeń i pozostałości po kosmetykach. Przygotowanie włosów na przyjęcie kompleksu aminokwasów QUADRAMINE COMPLEX™, które odpowiadają ludzkiej keratynie.

Etap drugi – wyrównuje powierzchnię włosów i przywraca im naturalne pH

Etap trzeci – intensywna odbudowa włosów za pomocą JOICO K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor, który głęboko wnika w strukturę włosa i silnie go regeneruje

Etap czwarty – ochrona, wygładzenie, intensywne nawilżenie i poprawa elastyczności włosów dzięki JOICO K-Pak Intense Hydrator

970745_575643042458105_1169844659_n

KORZYŚCI:

– widoczna poprawa struktury włosa

– odbudowa i wzmocnienie zniszczonych włosów

– przedłużenie trwałości koloru włosów farbowanych

– zwiększenie połysku, elastyczności i miękkości włosów

– maksymalny poziom nawilżenia

 

Włosy naszej Klientki PRZED i PO zabiegu

rekonstrukcja Joico

 

 

Przekonaj się sama o korzyściach zabiegu Rekonstrukcji włosów JOICO K-PAK.

 

Zapraszamy do salonu!