Awapuhi Wild Ginger

Czy masz już dość suchych, zniszczonych, matowych włosów, z którymi nie możesz sobie poradzić, bo nie chcą się układać? Marzysz o miękkich, lśniących idealnie wygładzonych włosach, których pozazdroszczą Ci przyjaciółki? Chciałabyś, żeby Twoje włosy w końcu były pełne życia i witalności?

Jeśli na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi pozytywnie, to zabieg ten przeznaczony jest właśnie dla Ciebie!!!!

Awapuhi Wild Ginger to luksusowa seria kosmetyków z kompleksem Kera- Triplex.Tego rodzaju kosmetyki uzupełniają ubytki keratyny w każdej warstwie włosa.

Profesjonalny zabieg Kera-Triplex, to przeprowadzana w naszym Salonie rekonstrukcja włosów, jak również dostępne w naszej ofercie produkty do codziennej pielęgnacji i stylizacji.

 

Zabieg obejmuje trzy etapy:

Etap pierwszy polega na oczyszczeniu łuski włosa przy zastosowaniu  Moisturizing Lather Shampoo. Delikatnie, ale dokładnie myje włosy przed kolejnymi krokami kuracji odbudowującej. Ten niesamowity szampon zawiera mieszankę keratyny i protein, która regeneruje włosy. Nowoczesna formuła, pozbawiona siarczanu, delikatnie je nawilża i chroni ich kolor.

Etap drugi to aplikacja ampułki Kera Triplex Treatment, która zawiera białka keratyny głęboko wnikające we wnętrze włosa, by móc go intensywnie zregenerować.

Etap trzeci obejmuje nałożenie Keratin Intensive Treatment. Aktywowany ciepłem krem silnie nawilża włosy i nadaje im blasku.

10406415_869425026413237_4840282385352779857_n

 

Zabieg Awapuhi Wild Ginger to gwarancja 100% satysfakcji i niepowtarzalnych efektów!

80%  Redukcja łamliwości włosów!

35%  Bardziej lśniące włosy!

67%  Ochrona koloru!